Otázky a odpovede

1. Sú hodinky zo skutočného dreva?

  • Áno, sú. Používa sa prírodné, trvalo udržateľné drevo z celého sveta. Každý druh dreva má svoje vlastné jedinečné farby, vzory a kresby, vďaka čomu sú každé hodinky jedinečné.

2. Ako nastaviť veľkosť náramku drevených hodiniek?

  • Veľkosť vašich drevených hodiniek je možné upraviť odstránením/pridaním niektorých článkov z náramku. To môže ľahko urobiť klenotník, hodinár alebo vy sami. Súčasťou dodávky je niekoľko nástrojov, pomocou ktorých si náramok jednoducho sami upravíte.

3. Ako nastavíte čas, dátum a/alebo fázu mesiaca na drevených hodinkách?

  • Naťahovacia korunka vašich drevených hodiniek má niekoľko polôh. Predvolená poloha je úplne stlačená, poloha 1 je do polovice vytiahnutá a poloha 2 je úplne vytiahnutá. V polohe 2 môžete zmeniť čas hlavného číselníka a deň v týždni. Pomocou polohy 1 môžete nastaviť mesačný ciferník na aktuálnu polohu mesiaca. Číselník fázy mesiaca je navrhnutý tak, aby sa otáčal každých ~30 dní, čo je približný čas medzi splnmi.

4. Môžu byť hodinky vygravírované osobnou správou alebo logom?

  • Áno. Každé hodinky môžu byť vygravírované s osobným odkazom v dĺžke až 60 znakov na zadnej strane hodiniek počas procesu objednávania. Správu s dĺžkou až 450 znakov alebo logo je možné vygravírovať na krabičku z borovice. Viac informácií o individuálnom gravírovaní nájdete TU.

5. Sú hodinky vodotesné?

  • Nie, hodinky bohužiaľ nie sú vodotesné. Trocha dažďa vašim hodinkám neuškodí, ale nenoste ich pri sprchovaní alebo plávaní.

6. Budú hodinky vyzerať presne ako na fotografii?

  • Keďže sú hodinky vyrobené z pravého dreva, jednotlivé hodinky sa od seba líšia minimálne. Vďaka malým odchýlkam v štruktúre a farbe sú jedinečné. Je možné, že sa budú mierne líšiť od tých na fotografiách.