Drevené hodinky s gravírovaním

Už samotné drevené hodinky sú jedinečné, ale ak k nim pridáte gravírovanie, rázom sa stanú ešte originálnejšie. Využite túto možnosť a prispôsobte drevené hodinky alebo darčekovú krabičku vyrytím svojich iniciálov, inšpiratívneho citátu alebo niečoho, čo je vášmu srdcu obzvlášť blízke.

Vďaka nášmu vysoko presnému laserovému gravírovaciemu stroju môžete dať hodinkám veľmi osobný nádych. Či už si chcete pripomenúť dôležitý dátum, podeliť sa o vrelé želania alebo napísať osobnú správu milovanej osobe, všetko je možné. Gravírované hodinky sú perfektným darčekom pre príležitosti, ako: narodeniny, svadby, výročia, promócie ale aj firemné akcie. 

 

Darčeková krabička z borovicového dreva

Ručne vyrobená krabička na hodinky z borovicového dreva môže byť tiež vygravírovaná s osobným odkazom a to na vonkajšiu aj vnútornú stranu. Vďaka tomu je rozbaľovanie alebo sledovanie rozbaľovaného darčeka pre vášho blízkeho niečo veľmi výnimočné.

 

Drevené hodinky s gravírovaním

Každé drevené hodinky je možné gravírovať. Či už si zvolíte gravírovanie na zadné viečko ciferníka, na bok ciferníka alebo na remienok hodiniek.

  • gravírovanie na bok ciferníka: maximálne 8 znakov
  • gravírovanie na zadné viečko ciferníka: jedna až dve vety, doplnené prípadne o obrázok
  • na remienok hodiniek: iniciály, resp. malý obrázok

 

 Čo všetko je možné vygravírovať na drevené hodinky?

Hodinky s vygravírovaním rozprávajú príbeh. Hodinky nie sú len funkčné a jemne štylizované, ale sú aj skutočnými symbolmi, ktoré môžu byť plné histórie. Naša služba gravírovania vám umožňuje vygravírovať takmer akúkoľvek správu. Typ rytiny často závisí od príležitosti, pre ktorú sa predmet dáva ako darček.

Gravírovanie dátumu alebo iniciály mena sú najobľúbenejšie personalizácie, pretože sú vhodné na mnohé príležitosti, ako sú svadby, zásnuby, promócie alebo pri narodení bábätka. Prípadne si môžete nechať vygravírovať aj osobnú správu. Toto je ideálna príležitosť, ako rozosmiať vášho partnera alebo priateľa špeciálnym vtipom alebo výrokom.

Veľmi obľúbené sú aj citáty či rodinné mottá. Gravírované hodinky môžu byť perfektným nápadom na darček, ktorý sa môže stať rodinným dedičstvom, ktoré sa bude odovzdávať ďalším generáciám.

Niektoré momenty treba osláviť niečím výnimočným. S gravírovanými hodinkami viete, že vždy darujete dokonalý darček. Prezrite si kolekcie hodiniek pre mužov aj ženy a vyberte si model, ktorý sa vám hodí. Urobte ich jedinečným vďaka personalizácii.

  

 

Ako si nechať vygravírovať zakúpené hodinky alebo darčekovú krabičku?

1, Vyberte si z ponuky drevených hodiniek

2, V košíku si pod hodinkami rozkliknite "Súvisiaci tovar" a vyberte "gravírovanie"

      

3, Pri objednávke v časti „Informácie o Vás“  po zadaní adresy v políčku „Zadať poznámku pre predajcov“ napíšte o aký typ gravírovania máte záujem (na bok ciferníka, na zadné viečko, na remienok hodiniek, na darčekovú krabičku) a aký text máte záujem vygravírovať, vrátane fontu písma.

4, V prípade záujmu o vygravírovanie obrázka, nám ho pošlite na e-mail: info@bateson.sk

5, Zaplaťte platobnou kartou alebo prevodom na účet (platba na dobierku pri gravírovaní nie je možná)

Upozorňujeme, že ak si objednáte drevené hodinky alebo darčekovú krabičku s gravírovaním, potrebujeme trochu viac času na ich prípravu na odoslanie. Zvyčajne to trvá o 1 až 2 pracovné dni dlhšie. Vrátenie personalizovaného darčeka bez udania dôvodu v zákonnom stanovenej 30 dňovej lehote nie je možné.

Všimli ste si chybu? Skontrolujte si pravopis a veľké písmená, pretože vygravírujeme presne to, čo nám pošlete. Ak si všimnete chybu po objednávke, kontaktujte nás čo najskôr.