Aurora

 
Tenké puzdrá z kvalitného dreva s ciferníkom z nehrdzavejúcej ocele použité v kolekcii AURORA sú skutočným lákadlom, rovnako ako príroda Škandinávie. Nadčasový dizajn sa hodí nielen ku každému outfitu, ale aj vďaka trvalo udržateľnému drevu sa budete cítiť naozaj dobre. Ekologicky, sociálne a ekonomicky sú tieto štýlové hodinky skutočným hitom.

Cena

159160
1159160

Značky

Farba ciferníka

Materiál puzdra a remienka

Zobrazených položiek: 5
Jaded Hill
Tip
€159
Skladom

AURORA - 36 mm Tieto ľahké hodinky sú vyrobené z olivového dreva, doplnené zeleným ciferníkom z nehrdzavejúcej ocele so zlatými detailmi.

Kód: WW-A-JH
Aurora Nordic Rose
€159
Skladom

AURORA - 36 mm Tieto ľahké hodinky sú vyrobené z európskeho olivového dreva, doplnené ľahkým ciferníkom z nehrdzavejúcej ocele. Pýšia sa ružovým zlatým odleskom a žiariacimi...

Kód: WW-A-NR
aurora 36 mm nordic sun (4)
€159
Skladom

AURORA - 36 mm Tieto ľahké hodinky sú vyrobené z európskeho olivového dreva, doplnené ľahkým ciferníkom z nehrdzavejúcej ocele so zlatým zvýraznením a žiarivými zlatými...

Kód: WW-A-NSUN
Northern Sky
€159
Skladom

AURORA - 36 mm Tieto ľahké hodinky sú vyrobené z európskeho olivového dreva, doplnené o nebesky čierny ciferník z nehrdzavejúcej ocele a hviezdne ružovo-zlaté detaily.

Kód: WW-A-NSKY
A Ocean Lights
Tip
€159
Skladom

AURORA - 36 mm Tieto ľahké hodinky sú vyrobené z dreva kosso, doplnené modrým ciferníkom z nehrdzavejúcej ocele a so zlatými detailmi.

Kód: WW-A-OL
5 položiek celkom
1 vysadený strom
1 vysadený strom
za každé zakúpené hodinky
Správna veľkosť remienka
Správna veľkosť remienka
pri každých hodinkách
Gravírovanie hodiniek
Gravírovanie hodiniek
podľa vlastného želania
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
pri objednávke od 45 €